درباره پرتو در

پرتو در متشکل از نیروهای جوان و پرانگیزه در کنار بزرگان با تجربه این صنعت ؛ همانند نامی که برای معرفی سازمان خود انتخاب کرده است ، مانند ریشه های درخت تیس مستحکم و همچون مروارید با عقبه ای درخشان و پاک در کنار کارفرمایان محترم می باشد.

گروه صنعتی پرتودر ، تولید کننده ی انواع درب اتوماتیک شیشه ای و پارکینگی ، نرده های شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای و سایر محصولات شیشه سکوریتی می باشد.که برای هر یک از شاخه های مربوط نیرویی زبده و متخصص دارد و از طراحی تا اجرای محصول مورد نظر شما گروهی از مهندسین خبره و کارکشته بر سر کار شما حاضر میگردند که با ارائه توضیحات لازم علمی و تخصصی، شما را در انتخاب محصولی کارآمدتر هدایت می کنند.

چرا پرتو در؟

گروه مهندسی پرتودر ، برای هر کدام از شاخه های مختلف در زمینه کاری فعالیت های شرکت،نیرویی زبده و متخصص و مجزا دارد. یعنی برای طراحی ، تولید و اجرای محصول مورد نظر شما گروهی از مهندسین خبره و کارکشته بر سر کار شما حاضر میگردند. و با ارائه توضیحات لازم علمی و هنری و تخصصی، شما را در انتخاب و داشتن محصولی هر چه کارآمد تر راهنمایی میکنند.

ازین رو همواره، هر آنچه مشتریِ سختگیر تری با مراجعه به پرتودر با رضایت کامل از محصول نهایی، با رویی گشاده و حسن ظن قلبی نام درتیس را با خاطره ای خوش به زبان می آورد.

شرکت پرتودر در راستای اصل مشتری مداری ،علاوه بر ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات اروپایی با هزینه های مناسب، با اجرای دقیق و منطبق با خواسته شما کارفرمایان محترم در زمینه تامین و نگهداری و خدمات پس از فروش 24 ساعته ، سعی در افزایش رضایت مندی مشتریان خویش دارد.